עדית בן פורת

עדית בן פורת היא עובדת סוציאלית ומטפלת משפחתית בהכשרתה האקדמית.

במשך למעלה מעשור הובילה את קורסי האווטר בישראל (קורסים חדשניים לניהול התודעה). בין השאר הוכשרה כמטפלת בשיטת אלבאום, בשיטת הנשימה המעגלית, היא מטפלת בשיטת המסע ולמדה אצל המורים המובילים, כולל דיפאק צ'ופרה, אנטוני רובינס וברנה בראון.

יחד עם רינה כורש היא מנהלת בית הספר להכשרת מאמני ילדים ונוער בשיטת האימון האינטגרטיבי, מרצה בנושאי מודעות ותקשורת בין אישית, מפתחת מודל תקשורת צלולה ומאמנת זוגות, הורים ויחידים לניהול תודעה, תקשורת ויחסים במשפחה ובעבודה.

בעבר היתה עיתונאית ב"מעריב" ובחיים אחרים, וכן תרגמה עשרות ספרים בנושאי רפואה אלטרנטיבית ומודעות, ביניהם את ספריו של אקהרט טולה (כוחו של הרגע הזה), ושל דיפאק צ'ופרה. כמו כן שימשה כמתרגמת בסדנאות רבות של מורים מחו"ל, ליוותה קבוצות של ישראלים לסדנאות בחו"ל ושימשה כמדריכה בכירה בקורסי אווטר בינלאומיים וכאסיסטנטית בסדנאות המתקדמות של "המסע".

מאחוריה עשרות שנים של עבודה עם בני אדם, עשרות אלפי שעות מול אלפי בני אדם ומאות כלים, טכניקות ושיטות מתוכם היא יודעת לשלוף את הכלי הנכון במקום ובזמן הנכונים.

עם דיפאק צ'ופרה
צוות סדנת "המסע" עם ברנדון בייס

ובנימה פחות פורמלית:

מאז שהייתי קטנה, רציתי לשנות את העולם, ולעזור לאנשים. בגיל 12 קראתי בעיתון כתבה על משפחה עניה ואני זוכרת שהייתי מודאגת, שעד שאגדל כבר לא יהיו משפחות עניות בעולם…
ואז גדלתי, ולמדתי תואר ראשון בעבודה סוציאלית. התקבלתי לעבודה בלשכת הרווחה של עיריית חולון, וחמש שנים לאחר מכן הגעתי לשחיקה מוחלטת.

הבנתי שלא כך אשנה את העולם

פרשתי לעיתונות. במשך עשר שנים הייתי עורכת וכתבת. בשלב מסוים גיליתי את עולם הרוח, שהיה אז די בחיתוליו. התחלתי לכתוב על מורים, ספרים ושיטות. גיליתי עולם מופלא. התחלתי גם לתרגם לעברית ספרים של טובי המורים כמו אקהרט טול דיפאק צ'ופרה ועוד רבים אחרים.

ואז פגשתי את ה"אווטר®"

אחת הטכניקות המדהימות בעולם לניהול התודעה. במשך עשר שנים הובלתי את קבוצת המדריכים הישראלית וניהלתי כאן בארץ קורסי אווטר רבי משתפים, וגם לימדתי באירופה ובארה"ב וליוויתי קבוצות ישראליות לקורסים בינלאומיים.

אחרי אווטר בא המסע.

שוב, ליוויתי את הקבוצה הישראלית לקורסים הבינלאומיים במשך שלוש שנים, שימשתי כאסיסטנטית של ברנדון בייס, וגיליתי עולם מופלא נוסף.
ובין לבין קראתי ולמדתי, חקרתי והשתתפתי, נסעתי וחזרתי, כשהדבר שעמד לנגד עיני כל הזמן היה – תמיד אפשר לשנות, ותמיד מוקדם מדי להתייאש. גם מה שלא עבד עשר פעמים יכול לעבוד בפעם ה-11.

היום

אני מנהלת יחד עם שותפה בית ספר להכשרת מאמנים אישים לילדים ונוער, מתוך הכרה עמוקה בכך שלא צריך לסבול עד גיל 40 כדי להתחיל להבין שאנחנו יכולים להשפיע על חיינו.

אני מאמנת ילדים ובני נוער, וגם הורים, זוגות, ואנשים צעירים שמחפשים דרך, ומנהלים, ובעלי עסקים שרוצים להצליח יותר. אני מעבירה סדנאות בנושאי תקשורת צלולה, והצלחה מתוך שמחה, והורות מעוררת השראה.

בקיצור – אם אתם מחפשים דרך לשינוי בכל תחום בחייכם, ואתם מחפשים כלים אמיתיים, ממשיים ומעשיים שיעזרו לכם לעשות שינוי מהיר ונראה לעין – אני מזמינה אתכם להתקשר ולדבר.

המרכז שלנו