אימון ילדים ונוער

מרגישים שהילד שלכם סובל או מתקשה?
מתקשה להתרכז בלימודים?
חסר מוטיבציה?
לא מצליח לקשור קשרים חברתיים
יושב בבית כשכולם מבלים
נרגן, עצוב, כועס באופן קבוע?
אל תתבלבלו. להיות בגיל ההתבגרות אף פעם לא היה קל.
אבל נדמה שבימים אלה, זה אפילו עוד פחות קל.
מצד אחד הלימודים, התחרות, ההישגיות, הפער בין האופן בו מתנהל השיעור לבין מה שאנחנו רגילים ואוהבים לעשות, הקושי להתרכז ולהקשיב לטווחי זמן ארוכים.
מצד שני הקטע החברתי. להיות מקובל, להשתלב, לזרום, להראות. שלא יצחקו עלי, שלא יציקו לי, שלא יחרימו אותי.
ויש גם הקטע של הבית, המשפחה, היחסים עם ההורים, עם האחים
ולפעמים התפרצויות זעם, או תקופות של דיכאון, תסכול, חרדות.
לעזוב את זה ולהאמין שזה יסתדר? רוב הסיכויים שזה אכן יקרה, אבל לפעמים המחיר יהיה יקר – שנים של דיכדוך, תחושת כישלון, בחירות שמושפעות מדימוי עצמי נמוך ותחושה של פיספוס של שנים שיכולות, צריכות, להיות שנים יפות בחייו של אדם.
האימון האינטגרטיבי מלמד את הילד/הנער שהמושכות בידיו. שמה שיוצר את המציאות היא התודעה, ושאת התודעה שלו הוא מעצב. (והתשובה היא כן, גם ילדים בכיתה ג' מבינים את זה).
בתהליך האימון, שהוא קצר מועד, אנחנו מלמדים את הילד איך לנהל את התודעה שלו. לזהות את המחשבות שמפעילות אותו ולהחליף את אלה המחלישות במחשבות מעצימות. לזהות את הרגשות שהוא מרגיש ופשוט להרגיש אותם (במקום להגיב אליהם). אנחנו מלמדים אותו מיומנויות של תקשורת וחיבור. מיומנויות של למידה, קשב, ריכוז ונוכחות, והכל בתהליך כייפי משולב במשחקים, תרגילים ותהליכים מעוררי השראה.
יש לכם ילד שסובל, מתקשה, לא מסתדר או לא ממצה את היכולת שלו? אני מזמינה אותו ללמוד כלים, להתוודע ליכולותיו ולגלות מי הוא באמת ומה הוא מסוגל לעשות.