הרצאות

  • פוחדים ליפול עם עוד הרצאה משעממת ושבלונית?
  • נמאס לכם מהרצאות שלא מחדשות דבר?
  • לא בא לכם לשמוע קיטורים  בנוסח "מה הבאת לנו"?
  • הזמינו הרצאה חדשנית, מבריקה, מתובלת בהומור
  • וכזו שתשלח את העובדים וגם את המנהלים הביתה עם כלים, תובנות והתלהבות

הרצאה 1

תקשורת היא המפתח לכל דבר בחיינו. או שאולי תקשורת היא החיים עצמם. תקשורת היא מה שנמצא בבסיס הזוגיות שלנו, ההורות שלנו, חיי העבודה וההצלחה שלנו ואפילו בבסיס ה-well being שלנו, היחסים שלנו עם עצמנו. איך מסגלים לעצמנו תקשורת צלולה, נקיה, חדה ואותנטית. איך לומדים להגיד בדיוק את מה שיש, להקשיב בדיוק למה שיש. להפריד בין מה שבאמת קורה לבין הסיפור שלנו על מה שקורה. איך מאמצים תקשורת שתביא לחיבור אמיתי, נטול מניפולציות, סודות, שקרים והסתרות? שלוש שעות שישלחו אתכם הביתה עם תובנות חדשות לגמרי על האופן בו אתם מתקשרים ועם המיומנות לדבר מהלב – בלי להעליב ובלי להעלב.

הרצאה 2

מה הקשר בין הצלחה ובין שמחה? המובן מאליו הוא שהצלחה גורמת לנו לשמחה. אבל הידעתם שגם ההיפך הוא נכון – שמחה היא מפתח להצלחה. תדר אנרגטי חיובי, ניקוי רעלים מנטלי, היכולת לוותר על האגו ועל הצורך להיות צודק, וההתחברות לשמחה כדרך חיים היא הנתיב להצלחה שלנו בכל התחומים. בסדנה של שלוש שעות נעמיק להבין את המודל הזה ונצא מצויידים בכלים ליישומו בחיינו.

הרצאה 3

מהם שבעת הכללים שאם נקפיד עליהם בחיינו – ננחל הצלחה בלתי מעורערת. מהו הלך הרוח שבו כדאי לנו להיות כדי להצליח ולהגשים את עצמנו? עיון, העמקה ויישום של שבעת החוקים הרוחניים להצלחה של דיפאק צ'ופרה. ד"ר דיפאק צ'ופרה הוא רופא אמריקאי ממוצא הודי, שזנח את הרפואה הקונבנציונלית לטובת ריפוי באמצעות התודעה. כאיש מדע, הוא מחבר בין המדעי והרציונלי לבין עולם הרוח והוא אחד הכותבים והמרצים הפופולאריים ביותר בעולם בתחום. בסדנה בת 3 שעות נצלול ונעמיק בשבעת החוקים הרוחניים של ד"ר דיפאק צ'ופרה להצלחה, נברר לעצמנו היכן הם בחיינו ואיך אנחנו יכולים ליישם אותם בחיי היומיום שלנו כדי לנתב את עצמנו להיות במקום שבו אנחנו רוצים להיות.ך בתום הסדנה תצאו עם תובנות, אנרגיה גבוהה וכלים ישומיים בהם תוכלו להמשיך ולהשתמש בחיי היומיום שלכם.