אימון אישי

האם יש בחייכם משהו שאתם רוצים לשנות? קושי שאתם מתמודדים איתו ורוצים עזרה? או פשוט רצון לשפר את איכות חייכם, ולהגביר את מידת השלווה, המיקוד, השמחה והאהבה?
בסדרת שיחות קצרה נמקד את המטרה שאתם רוצים להשיג, נברר לאילו איכויות אישיות אתם זקוקים כדי להשיגה, (או במילים אחרות, איזה "שריר" אתם צריכים לחזק בתודעה שלכם) ואלמד אתכם כלים לחזק את ה"שריר". תהליך, קצר, ממוקד ועמוק שיביא לשינוי מהיר וניכר לעין כבר אחרי 2-3 מפגשים.

יש קושי?
מרגישים תקועים?
רוצים להשיג מטרה?
בואו לקבל כלים.
כי אין סיבה להתחרבש ולתעות בשבילי החיים כשאפשר לעשות את זה עם מפה ומצפן.

כמה סיבות נפוצות למה לא לבוא לאימון

אין לי זמן

איש אחד הולך ביער ורואה מישהו חוטב עצים באטרף.
"סליחה", הוא אומר לו, "אבל הגרזן שלך לא מושחז. תיגש לכפר הסמוך, יש שם משחיז גרזנים, הוא ישחיז לך את הגרזן במקום ואז הכל ילך יותר מהר".
"אין לי זמן ללכת אליו", אומר החוטב, "אני צריך לחטוב עד הערב מאה עצים"…

אין לי כסף

נכון, לפעמים כשאנחנו תקועים גם מצבנו הכלכלי לא בשיא. אבל על זה אני רוצה לשאול אתכם – כמה כסף עולה לכם כל חודש שבו אתם ממשיכים להיות תקועים, או לחילופין, כמה כסף יכולתם לעשות אילו הייתם משתחררים מהתקיעות. אם זה בהעלאת שכר או קידום בעבודה, אם זה בהגעה ללקוחות נוספים ( אם אתם עצמאים) ואם זה במונחים של פגיעה בבריאות, בשמחה וביחסים…

אני לא צריך אף אחד אני יכול  לפתור את הבעיות שלי בעצמי. עובדה שכולם באים להתיעץ איתי.

בהחלט יכול להיות שבליעץ לאחרים אתה אלוף. אבל זה תמיד מזכיר לי את הסיפור על הברון מינכהאוזן שהלך לטייל מחוץ לכפר ונפל לביצה, אז הוא משך את עצמו בשערות והוציא את עצמו מהבוץ הטובעני.
לא משנה כמה אנחנו מוכשרים, חכמים ויודעים את התורה. אם אנחנו נופלים לביצה, מאוד עוזר אם מישהו אחר שימשוך אותנו בשער ויוציא אותנו משם, או במילים אחרות – דברים שרואים משם לא רואים מכאן.

יש לכם עוד סיבה לא לבוא?
תתקשרו וספרו לי אותה,
בטח כבר יהיה לי בשבילכם סיפור על זה…