סדנאות

תקשורת צלולה

תקשורת היא המפתח לכל דבר בחיינו. או שאולי תקשורת היא החיים עצמם. תקשורת היא מה שנמצא בבסיס הזוגיות שלנו, ההורות שלנו, חיי העבודה וההצלחה שלנו ואפילו בבסיס ה-well being שלנו, היחסים שלנו עם עצמנו. איך מסגלים לעצמנו תקשורת צלולה, נקיה, חדה ואותנטית. איך לומדים להגיד בדיוק את מה שיש, להקשיב בדיוק למה שיש. להפריד בין מה שבאמת קורה לבין הסיפור שלנו על מה שקורה. איך מאמצים תקשורת שתביא לחיבור אמיתי, נטול מניפולציות, סודות, שקרים והסתרות? שלוש שעות שישלחו אתכם הביתה עם תובנות חדשות לגמרי על האופן בו אתם מתקשרים ועם המיומנות לדבר מהלב – בלי להעליב ובלי להעלב.

הצלחה מתוך שמחה

מה הקשר בין הצלחה ובין שמחה? המובן מאליו הוא שהצלחה גורמת לנו לשמחה. אבל הידעתם שגם ההיפך הוא נכון – שמחה היא מפתח להצלחה. תדר אנרגטי חיובי, ניקוי רעלים מנטלי, היכולת לוותר על האגו ועל הצורך להיות צודק, וההתחברות לשמחה כדרך חיים היא הנתיב להצלחה שלנו בכל התחומים. בסדנה של שלוש שעות נעמיק להבין את המודל הזה ונצא מצויידים בכלים ליישומו בחיינו.

7 החוקים הרוחניים להצלחה

מהם שבעת הכללים שאם נקפיד עליהם בחיינו – ננחל הצלחה בלתי מעורערת. מהו הלך הרוח שבו כדאי לנו להיות כדי להצליח ולהגשים את עצמנו? עיון, העמקה ויישום של שבעת החוקים הרוחניים להצלחה של דיפאק צ'ופרה. ד"ר דיפאק צ'ופרה הוא רופא אמריקאי ממוצא הודי, שזנח את הרפואה הקונבנציונלית לטובת ריפוי באמצעות התודעה. כאיש מדע, הוא מחבר בין המדעי והרציונלי לבין עולם הרוח והוא אחד הכותבים והמרצים הפופולאריים ביותר בעולם בתחום. בסדנה בת 3 שעות נצלול ונעמיק בשבעת החוקים הרוחניים של ד"ר דיפאק צ'ופרה להצלחה, נברר לעצמנו היכן הם בחיינו ואיך אנחנו יכולים ליישם אותם בחיי היומיום שלנו כדי לנתב את עצמנו להיות במקום שבו אנחנו רוצים להיות.ך בתום הסדנה תצאו עם תובנות, אנרגיה גבוהה וכלים ישומיים בהם תוכלו להמשיך ולהשתמש בחיי היומיום שלכם.

הורות מעוררת השראה

הורות היא נושא שאנחנו מושקעים בו חלקים גדולים מהיממה, במשך חלק גדול מחיינו. אבל רוב הזמן אנחנו עסוקים בהורות מתוך הישרדות. איך להרים את הראש מעל המטלות הסיזיפיות של היומיום, על המירוץ האינסופי אחרי הזנב של עצמנו מהסנדביצ'ים של הבוקר ועד המקלחות וההשכבה של הערב, ולהפוך להורה מעורר השראה, למנהיג, כזה שמוביל את ילדיו לעבר מימוש יכולות אינסופיות תוך הקניית הערכים החשובים לו באמת. איך לשים קץ למאבקים מיותרים, להגיד שלום ל"גבולות" ו"עונשים" ודיבור על "מסכים" ולהתחיל ליהנות ממערכת היחסים המשמעותית ביותר בחייכם – מערכת היחסים עם ילדיכם ועם עצמכם.

חשיבה מנצחת

צירוף המילים "מחשבות יוצרות מציאות" כבר הפך לקלישאה. אבל כולנו יודעים שלא כל דבר שאנחנו חושבים עליו קורה מיד. איך באמת זה עובד, איך יוצרים מציאות רצויה איך מנהלים את התודעה שלנו. מה תפקידה של תשומת הלב שלנו ואיך האמונות שלנו משפיעות על מה שאנחנו חווים. איך מסלקים את המציאות הלא רצויה כדי לפנות מקום לחדשה ובקיצור – איך להפוך לבעלי בית על חיינו וליהנות מיותר אנרגיה, יותר שפע, יותר שלווה ויותר שמחה. בסדנה בת שלוש שעות אחלוק איתכם 25 שנה של חקירה לעומק, ואוסף כלים פשוט ויעיל להתחיל ליצור שינוי בחייכם עכשיו ומיד בכל תחום שתבחרו.

כוחו של הרגע הזה

בשנים האחרונות קוראים לזה מיינדפולנס וזה מאוד פופולארי, אני קוראת לזה ניהול תשומת לב ומלמדת את זה כבר למעלה מעשרים שנה. איך לנהל את התודעה שלנו, איך לבחור היכן למקם את תשומת הלב שלנו, איך לנתק אותה ממקומות בהם היא תקועה ומשחזרת שוב ושוב מצבים בלתי רצויים, ואיך ליצור שקט ושלווה גם בסביבה סוערת והומה. ארגז כלים לניהול עצמי של עצמנו הן בחיי העבודה שלנו והן בחיינו הפרטיים. חובה ב"ארון התרופות" של כל מי שחי במאה ה-21. מבוסס על משנתם של גדולי המורים של דורנו, כולל אקהרט טולה, מחבר "כוחו של הרגע הזה" ואחרים.